Kas võivad olla krambid lapsed? 01.10.22 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Lapsel tekivad nii lasteaias hetked kus keset tegevus tekib nagu seisak.
Ta vaatab tühjusse ja ei kuule ega pöördu kellegi poole kui temaga rääkida.
Ei reageeri ka kui käega silmeees lehvitada.
Tal ka diagnoositud kõne ja keele arenguhäire ning kodus ja lasteaias väga palju nutuhooge ja muid käitumise ja tegevusega probleeme.
Kas lapsel võivad olla krambid ?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere ja aitäh pöördumast,
Teie kirjelduse alusel võib kahtlustada absaans hooge, mistõttu "väljalülitumise" olemuse selgitamiseks tuleks pöörduda laste neuroloogi vastuvõtule.
Lugupidamisega
Anu Sööt