Vereproovide osad naitajad 40% ule voi alla normi. 13.12.23 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Kas selline koikumine on normaalne? Veresuhkur hommikuti kuni 7,4mmol .Pidev halb enesetunne.

Baso%

Üle normi
1.3
%

Normivahemik: 1 %

Mono%

Üle normi
11.2
%

Normivahemik: 2 - 10 %

Lymph%

Üle normi
40.9
%

Normivahemik: 20 - 40 %

Neut%

Alla normi
44.6
%

Normivahemik: 46 - 80 %

IG%

Üle normi
0.6
%

Normivahemik: 0.5 %

NRBC

0.0
E9/L

NRBC%

0.0
/100WBC

Arst vastas:

Marge Kütt

dr Marge Kütt

Laborimeditsiini arst

Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Tere

Üksikparameetrite piiripealsed tulemused ei tähenda üksikult võttes midagi. Hematoloogilise uuringu interpreteerimiseks oleks vaja näha kogu uuringut, samuti teada infot, mis põhjusel see uuring telliti. Veresuhkru näit tühja kõhuga üle referentsväärtuste on murettekitav, kui teil enda teada ei ole diabeeti.
Tuleks pöörata tähelepanu HbA1C näidule, vajadusel teha see analüüs. Uuring aitab hinnata keskmist veresuhkru väärtust viimase 3-4 kuu jooksul, täpsustada diagnoosi või korrigeerida diabeedi ravi.

Lugupidamisega
Marge Kütt