Kas analüüsid on korras 25.10.23 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Kas ma peaks muretsema analüüside suhtes.

Arst vastas:

Marge Kütt

dr Marge Kütt

Laborimeditsiini arst

Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Tere

Teie poolt kaasa pandud osaline laboriuuring ei selgita kuidagi teie kaebusi, need parameetrid ei seostu nendega mitte kuidagi.
Kirjelduse järgi on teil viirusinfektsioon, mis suure tõenäosusega võib olla põhjustatud herpesviirusest. Viimase raviks on Acyclovir lokaalselt ohatistele ja arsti poolt välja kirjutatuna ka tabletid süsteemseks raviks.

Lugupidamisega
Marge Kütt