Minu analüüside vastused. 14.09.22 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Tere!

Käisin omal algatusel analyyse tegemas kuna selg on valutanud juba pikemat Aega ja pissil käin ka ysna tihti.
Palun kas saaksite mu analyysid yle vaadata! Mulle tundub et mingi error on olemas!

Arst vastas:

Marge Kütt

dr Marge Kütt

Laborimeditsiini arst

Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Tere

Mulle ei meeldi bakterite leid uriinis ja ESR väärtus 23 mm/h noorel inimesel. Pean vajalikuks välistada uroinfektsioon, selle raviks ei ole kasu füsioteraapiast, vajalik oleks teostada diagnostiline uriini külv ja vajadusel ordineerida antibakteriaalne ravi.
Kõige parem oleks seda teha perearsti kaudu. Oma raha eest analüüside tegemine ei ole vale, kuid tekib ikkagi probleem, milline arst juhib hilisemat ravi.

Lugupidamisega
Marge Kütt