Klamüdia pneumonia 25.11.03 / Kopsuhaigused

Külastaja küsib:

Paar aastat tagasi avastati mul see pisik, sain ravi ja asi möödus mõneks kuuks, peale seda olen igal talvel väikeses palavikus 37, 2.Enesetunne on kogu aeg kehv, nõrkus, külm jne.Mida on võimalik teha ja kuidas ravida?

Arst vastas:

Hille Lill

dr Hille Lill

Pulmonoloog

TÜK Kopsukliinik

Kui esineb pikemat aega subfebriilne palavik, siis tuleks arsti poole pöörduda, esialgu perearsti juurde, kes vajadusel suunab eriarsti juurde. Teie poolt antud info põhjal ei julgeks mingit haigust oletama hakata, ka pole Te kirjeldanud hingamisteede haiguse sümptomeid. Kehv, nõrkus külm ja väike palavik võivad viidata mistahes haiguse olemasolule, bakter nimega klamüüdiapneumoonia ei pruugi üldse tegev olla.