Sutsetamisest loobumine 31.08.03 / Kopsuhaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Kuulsin kuskilt, et TÜ Kliinikumis on käimas kampaania suitsetamisest loobujatele.st tehakse kõik vajalikud uuringud kopsudest ja saab loobumiseks vajalikku nõu ja ka tasuta plaastrid kaasa. On see õige info või on tegemist juba mingi olnud kampaaniaga? Kui asi õige, kuhu ja mis vaja, et selles osaleda?
Tänan!

Arst vastas:

Hille Lill

dr Hille Lill

Pulmonoloog

TÜK Kopsukliinik

Suitsetamisest loobumise nõustamine on tasuline (1011 EEK), mis hõlmab nelja nõustamiskorda spetsialisti poolt, plaastrid ja tabletid tuleb ikka apteegist oma raha eest veel lisaks osta. Tasuta kampaaniat ei ole, see oli väga-väga ammu.