ravimid 25.09.23 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere! Paluksin Teie nõu. Alates 22.08 võtan 2*2 estrofemi tablette, et limaskest oleks siirdamiseks kohevam (muidu õhuke limaskest). limaskest ravi tagajärjel paksenes ja 11.09 oli siirdamine. Siirdamise päeval arst ütles, et peaksin estrofemi aind veretestini võtma. 25.09 veretest on positiivne. Õde helistas ja ütles, et peaksin estrofemi aga edasi võtma e 2*2. Kas see on Teie hinnangul vajalik ja mis mõju see rasedusele kaasa toob?

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
soovitan esitada see küsimus arstile, kes estrofemi määras. Mul ei ole kohane oma arvamust avaldada.
Terv,
AE