brobleem rasestumisega 06.02.16 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

ise 37 a mees meil 1 laps sündis 9 a tagasi praegu oleme proovind uuesti last saada aga tulutult.7 aastat oleme proovind .sex umbes 2 korda kuus kas peaks tihedamalt sellega tegelema.või peaksime kliinikus mõlemad käima end ära kontrollida .kui palju kontrollimine maksaks nii mehele kui naisele.

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
rasestumise tõenäosuse maksimeerimiseks peaks vahekord toimuma paar korda nädalas. Kontrolli soovitan sellegipoolest minna. Kui olete Haigekassas kindlustatud, maksate ainult 5 EUR visiiditasu.
Lgp,
AE

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Kehaväline viljastamine

raskused rasestumisega

Tere. Selline mure....olen üritanud rasestuda juba aastast 2003...kuid kahjuks seni tulutult....siiani on ka mees juba vahetunud....olen käinud selle murega günekoloogi juures...võeti kõik analüüsid mis ...

Aivar Ehrenberg

Vastas dr Aivar Ehrenberg

Peaksite registreeruma viljatusravi vastuvõtule (meie kliinikus 7319 100). Ilmselt vajate kehavälist viljastamist. Ravikulud kuni 2500€.
Lgp,
AE

Loe edasi

probleem rasestumisega

olen üle 10a proovinud rasestuda. Olen läbi teinud 2pikka ivf teekonda ja ühe külmaringi, kuid siiani tulemusteta. On olnud kaks loomulikku rasestumist , kuid need katkenud väga varajases staadiumis. on ...

Aivar Ehrenberg

Vastas dr Aivar Ehrenberg

Tervist,
miks rakk arenema ei hakka, pole kahjuks võimalik kindlaks teha. Võimalik on ainult teha oletusi, mis selle taga võiks olla.
AE

Loe edasi

Kunstlik viljastamine

Kui ma lähen kunstlikule viljastamisele ja võtan kaasa eelnevad uuringud, et minul pole probleemi rasestumisega, kas siis kohe tehakse mulle kunstlik viljastamine?

Aivar Ehrenberg

Vastas dr Aivar Ehrenberg

..

Loe edasi

Kunstlik viljastamine

Kui ma lähen arsti juurde ja võtan eelnevad uuringutulemused kaasa, et minul pole probleemi rasestumisega, kas siis tehakse mulle kohe kunstlik viljastamine doonorspermaga?

Aivar Ehrenberg

Vastas dr Aivar Ehrenberg

Ei tehta. Kunstliku viljastamise seadus sätestab, et esmase nõustamise ja protseduuri vahele peab jääma vähemalt 1 kuu aega.
AE

Loe edasi

Kunstlik viljastamine ja eelnev ravi

Kas kunstliku viljastamisega käib ka siis eelnev ravi, kui minul on kõik rasestumisega korras? Põhjus on mehes. Kas ma pean võtma esimesele visiidile eelnevate uuringute tulemused kaasa?

Aivar Ehrenberg

Vastas dr Aivar Ehrenberg

Ravi ehk mitte, aga teatud uuringud ikka. Muidugi on mõistlik juba tehtud uuringute tulemused kaasa võtta.
AE

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: