Lastetus 28.09.11 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere! Olen teist korda abielus. Esimesest abielust nagu oleks kolm last. Teise naise vanus on 31. Kaheksa aastat pole kordagi kasutanud rasestumisvastaseid vahendeid. Abikaasa on korduvalt käinud uuringutel ja kõik pidi olema tema poolt korras. Minu viimane laps sündis 1998 november. Abikaasal 2 last.

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
sellises olukorras tuleks abi otsida mõnest lastetuse raviga tegelevast kliinikust - mõlemad Tallinna keskhaiglad, NovaVita kliinik, Elite kliinik, TÜ Kliinikum.
Registreeruge lastetusraviga tegeleva naistearsti vastuvõtule. Kliinikumis tel 7319 100 v www.kliinikum.ee kaudu, teiste asutuste kontaktid leiate internetist.

AE