Kas menst. tsükkel mõjutab Puregoni süstimise algust? 22.08.11 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Eelmise ivf-i täisringi ajal hakkasin Puregoni süstima menstruatsioonitsükli kolmandal päeval. Seekord aga hakkasid päevad varem ja arsti ettekirjutuste järgi (peale vereproovi ja arsti juures käiku) peaks süstimine hakkama ilmselt siis tsükli 5.-6. päeval. Kas paanikaks on põhjust ja peaksin arstiga ühendust võtma?

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Kui Te ei saa arsti kätte, süstige nii, nagu ta ette kirjutas. Mul ei sobi kõrvalt sekkuda.
AE