Seemnerakkude analüüs 30.08.10 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere! Kas seemnerakkude analüüsi tehakse ka tavalise meestearsti juures või on selleks kindlasti vajalik kehavälise viljastamise kliiniku spetsialisti juurde minna? Aitäh!

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
spermaanalüüse tehakse kõigis lastetuse ravi kliinikutes, aga kui soovite põhjalikku uuringut (ja võimalik, et ka ravi), soovitan pöörduda meestersti poole. kontakt: meeste.kliinik.ee

AE