millal toimub kunstlik viljastamine (IVF)? 10.12.08 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere!
Olin 14.10.2008 Teie juurde vastuvõtule kl.13:00 (registreerisin kl.16:00) küsimuse kehaväline viljastamine doonorilt. 1 kuu võtsin 1 tablett päevas L-Thyroxin (paegu ka võtan) ja saatsin laboriuuringute vastus Teie e-mailile 19.11.2008 00:23.
Laboriuuringute vastus:
uuring lühend tulemus referents HK kood
vaba türoksiin S-fT4 17,70 12-22 pmol/l 66706
türeotropiin ehk
kilpnääret S-TSH 1,11 0,27-4,2 miu/l 66706
stimuleeriv hormoon

Alates 27.11. võtsin 1 tablett päevas Duphaston ja menstruatsioon algas 07.12.2008. Veel Lindynette 30 on vaja mulle võtta. Te ütlesite, et jaanuaaris toimub kunstlik viljastamine. Mis on vaja teha ja millal kliinikusse tulla ? Kas on vaja registreerida?
Aitah. Head aega.
O.T.

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

väga kahju, aga ma ei leia teie kirja kuskilt.
palun saatke uuesti naistekliinik@kliinikum või aivar.ehrenberg@kliinikum.ee

AE