soovin rasestuda 02.12.08 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

tere mul niisugune probleem olen soovinud mehega juba 2-3 aastat tagasi last saada aga ei õnnestu käisin arsti juures öeldi et munasarjal paks kiht aga on võimalik rasedaks jääda. mida ma pean nüüd tegema või uskuma ,kas on võimalik et ma ei saagi lapsi olen 19 aastane lp.a.t

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

usun, et rasestumine on võimalik, aga enamat ei saa selle kirjelduse põhjal öelda.
AE