visiidile 03.07.08 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Sooviksin tulla Teie juurde, kuigi ei ela hetkel Eestis ja puudub ravikindlustus Eestis. Milliseid uuringuid tehakse ja milliseid proove vöetakse ja kui palju vöib see maksma minna?
Muidu on raseduse soov olnud juba üle 10 aasta ja 2 IVF-i juba tehtud , kuid ikka negatiivne.
Tänan.

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Koos ravimitega võite arvestada ca 32 000 krooniga. Seda siis, kui vanus jääb 35 aasta kanti või veidi peale.
Aivar Ehrenberg