Nahaalune armkude? 09.11.23 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Pärast operatsiooni on orbitaalkaarele tekkinud armkude.
Operatsiooni käigus fikseeriti murd titaanist ortopeedplaadiga.
Kas ja millised võimalused on lahendamiseks?
On 24/7 häiriv, emotsioonide puhul annab põsest saati jäikusega tunda..
Nahk liikumatu, nagu oleks kleebitud orbitaalkaarele.
Proovinud seda masseerida ja soojaga mängida, aga armkoest, kui on, jagu ei saa.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Teie plaan suhelda Teid opereerinud näo-lõualuukirurgiga on ainuõige. Lugupidamisega, dr. Peep Pree