naba 19.01.06 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Lp.dr.Pree

Kas Teie teete ka naba plastilisi op-e (umbilicoplasty). Mul on naba nö väljapoole, kas oleks võimalik seda op-iga saada normaalseks st. sissepoole.

Parimate soovidega,
M.K.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud M.K. Kui on tegu rudimentaarse nn. "kõrge nabaga", siis selliseid korrigeerivaid operatsioone teen ma küll ja soovi korral saate broneerida aega konsultatsiooniks tel-l 7348553 või 5147100. Kui aga on tegemist nabasongaga, siis selliseid operatsioone teevad üldkirurgid ja reeglina Haigekassa maksab need operatsioonid kinni. Parimate soovidega, Dr. Peep Pree