armide parandamine 13.12.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere
Mul selline mure,et näos 2 armi millega olex vaja midagi ette võtta.Esimene arm on lõua peal 3-4cm pikk ja 4-5mm lai.Teine asub otsaees ja on 2cm pikk ja 2-3mm lai.Mõlemad on umbes 15 a tagasi saadud.Praegu olen 19.Mind huvitab et kas nii vanasid arme on võimalik kuidagi eemaldada või vähendada?Ja kui on siis mis see hinnaklass võiks umbes olla?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Kindlasti ei ole võimalik arme täielikult eemaldada, sest vanade armide väljlõikamine jätab ju ikkagi uue armi. kui see näidustatud üldse on, võiks selline operatsioon maksata 4500 - 5000 krooni piires. Operatsiooni mõttekust saab otsustada ikkagi vaid neid arme nähes, milleks peaksite leidma aega plastikakirurgi konsultatsioonile minekuks. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree