Suguelundid 03.11.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Selline piinlik küsimus: kas te korrigeerite naistel väliseid suguorganeid ka? Mul on nimelt imelikud asjandused kasvanud tupe avause ette, nagu mees suguorganid - väikesed. Põen seda metsikult, teistel naistel selliseid asju ei ole. Palju selline korrigeerimine maksab? võibolla on rumal küsmus ja vales rubriigis, aga olen tohutult õnnetu ja ei taha neid moodustusi sinna.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Meie kliinikus günekoplastilisi operatsioone ei tehta, küll aga kindlasti erakliinikutes, kus võtavad vastu naistearstid-günekoloogid. Tervitades, Dr. Peep Pree