Rasva eemaldamine reitelt 07.10.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere, lugesin et hinnaklass on vahemikus 12 - 20 tuhat kr, kas see on jäänud samaks? Ja kui kaua võtab aega taastumine operatsioonist, et saaks eladad igapäevaelu edasi? Probleem on selles, et rasv on kehal jaotunud inetult ja ebaproportsionaalselt.
ette tänades Marika

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Marika! Hind on küll jäänud samaks. Esmaseks taastumiseks soovitame varuda nädala, lõpliku tulemuse kinnistumine võtab aega kuid. Tervitustega, Dr. Peep Pree