KOERAHAMMUSTUS 15.01.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere lugupeetud dr. Pree !
Olen ema, kelle laps sai möödunud suvel koera käest näkku pureda. Alustasime kohe ravi ka Contractubex-iga ja kohe kui haavad paranesid, sai hakatud lisaks käima ka LPG salongis , mis asub Tallinnas Narva maanteel.
Saime raviks 12 korda nahamassazi , millest oli silmnähtavat abi . Jätsime naha natukeseks puhkama, kuid nüüd tahaks teada , kuidas suhtuda apteekides müüdavatesse armiplaastritesse. Kas jätkata plaastrite ja Contredubexsiga (parallelselt ?) või minna tagasi LPG salongi ? Tütar on kuue aastane ja sooviksime kogu perega talle kiiret paranemist .
Teie vastust ootama jäädes murelik ema

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!
Päris isikliku kogemuse peale arvestada ma ei saa ei armiplaastrite ega LPG massaaži osas, kuid kuna Teil LPG-ga hea kogemus on, siis võiks veelkord kuuri protseduure ette võtta, Samuti arvan nn. armiplaastritest kasu tõusvat, Contractubex´ist ehk nüüd juba vähem. tervitustega, Dr. Peep Pree