järelmaks 29.06.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere, tere! Mind huvitab, kas Teie kliinikus on ka järelmaksu võimalus?Kui jah, siis kui suur on sissemaks ja kui palju igakuine järelmaks? Selgituseks veel, et sooviksin teha nina esteetilist plastilist operatsiooni, vanus on 18 ja kuna olen õpilane sobiks mulle eriti hästi 5000-kroonine sissemakse ja 1000-kroonine järelmaks.Mind vaevab veel üks küsimus, et kas opijärgsed haavad paranevad kuu ajaga ning nii, et silmnähtavaid arme ega punetust poleks näha?
Oleksin Teie kiire ja minu jaoks eriti olulise küsimuse lahendamise eest väga tänulik.Siiralt kaunist suve soovides!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere, tere!
Clinicas järelmaksu ei ole. Teilegi kaunist suve soovides, Dr. Peep Pree