armid näol 13.05.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 32 a. naisterahvas ja 7 a tagasi oli mul liiklusõnnetus,milles sai vigastada minu põsk.Õmbluste vahele kasvas liigliha.Alguses kasutasin kosmeetika salongis kõikvõimalikke koorimisi ja hiljem lihvimisi.Eneselegi uskumatult kadus põselt liigliha täiesti ja ka armid on vaevumärgatavad.
Probleem on praegu aga nimelt selles,et kevadeti ei päevitu nimetatud koht üldsegi ja muutub veidi laiguliseks.
Seega sooviksin teada,kas on võimalik teha põsele korrigeeriv operatsioon ,mis muudaks paremaks antud olukorra?
Ette tänades.
Tiina.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Tiina!
Teie poolt kirjeldatu põhjal soovitaksin küll edasisest kirurgilise ravi plaanist loobuda, sest ega ka uus arm ei pigmenteeru. Ehk aitaks see, kui kasutaksite armi piirkonnas päiksekaitsekreeme, et saada ühtlasem nahatoon.
Lugupidamisega, Dr. Peep Pree