minilifting 19.04.02 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Olen 35 aastane naine ja probleemiks on lõtvunud põsed. Ringlõikust teha ei

sooviks, sest otsmiku, silmade, põsesarnade ja isegi lõuaalusega on kõik korras.

Kui palju see nn. minilifting maksma võiks minna ja kui kaua läheb aega, et

tööle naasta?

Tänan

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Kuna minul isikliku kogemuse põhjal nn. "mini-lift-i" suurt usku ei ole, ei oska ma ka Teile teiste ilukirurgia kliinikute hindade kohta teavet anda.

Lugupidamisega, Dr. Peep Pree