kas mu rinnad arenevad veel ühtlaseks?? 17.03.02 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Olen praegu 16 aastane. terve puberteediiga on mul olnud probleeme, kuna rinnad on erineva suurusega ja see vahe on silmnähtav. keha hakkas mul arenema üsna varakult arvan, menstruatsioon hakkas siis kui olin just 13 saanud ning rinnad arenesid ka üsna vara. aga see erinevuse probleem on siiamaani jäänud ja mul on juba mitu-mitu aastat olnud kompleksid ja ma häbenen oma keha. samuti ei ole mul enesekindlust enam ollagi. kas on võimalik, et väiksem rind jõuab teisele oma suuruselt järgi? toonitan veelkord, et vahe on väga suur. palun vastake!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Asümmeetriliselt arenenud rinnanäärmed on probleemiks väga paljudele neidudele-naistele, eriti kui asümmeeteeria on väljendunud. Kindlasti on lootust, et raseduse-imetamisega seoses võiksid rinnanäärmete mahud ühtlustuda, kuid kas täielikult, on küll võimatu ette ennustada. Kui teine rind on väga väike, siis võiks tulevikus mõelda ka ühepoolsele rinnasuurendusele, kuid kirja teel on seda raske isegi soovitada.

Lugupidamisega,

Dr. Peep Pree