Rinnavähendusoperatsioon 09.01.16 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Lähen kolmas mai rinnavähendusoperatsioonile,aga aega pannes ei mõelnud üldse ,et kas operatsiooni on võimalik teostada kui mul sel ajal päevad(menstruatsioon) on ? Teine küsimus,mida peaksin teadma sellest mis toimub pärast operatsiooni,kas valud on väga suured? Millal pärast operatsiooni saan asuda tööle(töö klientidega kaupluses 11h tööpäevad,kauba vastuvõtt jne)? Väga tänan juba ette vastuse eest :)

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! pean vastama, et need küsimused tuleks ikka esitada Teid opereerivale kirurgile, sest minu arusaamad elust ja asjadest võivad olla erinevad. Näiteks mina opereerin ka patsiendi "päevade" ajal, kuid on kirurge, kes selle välistavad. Tunded pärast operatsiooni sõltuvad ju nii paljudest asjaoludest, ka kirurgilise operatsiooni mahust ja konkreetsest operatsiooni-tehnikast. Üldiselt minu patsiendid väga suurte valude üle kurtnud ei ole. Mina soovitan ma patsientidel varuda operatsiooni-järgseks taastumiseks vähemalt 2 - 3 nädalat, eriti kui töö on füüsiliselt raske ja tööpäevad sellised pikad, nagu Teie kirjutate. Kokkuvõtteks: ehk tasuks minna veelkord oma kirurgi vastuvõtule ja need vastuseta küsimused tema käest üle küsida.
Lugupidamisega, dr. Peep Pree

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Iluravi ja plastiline kirurgia

Rinnad

Tere! minul on selline küsimus, et kas on võimalik rindasis ka väiksemaks teha? Ja kui palju selline op. maksaks ja kas on mingeid kõrvalmõjusid? Ise olen 26 aastane neiu.

Oodates vastust!

Peep Pree

Vastas dr Peep Pree

Tere Tiina!
Rinnavähendusoperatsioon maksab Clinicas 38 800 krooni. Sõltuvalt operatsiooni-meetodist (see sõltub jällegi vähendamise suurusest) on oht, et tulevikus ei saa rinnaga toita. Lugupidamisega, ...

Loe edasi

Rindade vähendamine

Tere! Olen 54 aastane naine ja soovin oma rindasid vähendada ja seda päris palju 2-3 kg. osas. Mis selline op.maksta võib ligikaudu? Mis on kõrvaldefektid? Kaua võtab taastumine aega? Tanan!

Peep Pree

Vastas dr Peep Pree

Tere!

Rinnavähendusoperatsioon Clinicas maksab 35 200 krooni. Kirja põhjal jätkaksin vähendamise kaalulise efekti kommenteerimata.

Kuna Te enam rinnaga toitmist ei planeeri, siis ...

Loe edasi

Tõsiselt murelik

Olen 16 ega ole alustanud veel seksuaalelu kuid kunagi see tuleb nii või teisiti, sest praegu on juba minu elus ka keegi. Probleem on selles, et ma häbenen oma keha. Rinnad on naise keha juures väga olulised. ...

Peep Pree

Vastas dr Peep Pree

Tere!

Ühe rinna vähendusoperatsioon võiks olla tõesti Teie probleemi lahenduseks. Peab kindlasti teadma, et rinnavähendusoperatsioon jätab rinnale jäävad armid, mida olematuks hiljem teha ei ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: