ARMI TAASTAMINE 07.04.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

UMBES 10 AASTAT TAGASI HAMMUSTAS MIND KOER NÄOST, MILLE TAGAJÄRJEL ON MUL 10 CM PIKK JA 0,5 CM LAI ARM. MILLINE NÄEKS TA VÄLJA PEALE KORRIGEERIVAT OPERATSIOONI , KAS TA KAOB TÄIELIKULT ÄRA? TÄNAN VASTUSE EEST.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tänan küsimuse eest!

Nii nagu v?ite lugeda minu vastustest eelnevatele küsimustele armide kohta, EI KAO KA PÄRAST PLASTIKAKIRURGI POOLT TEHTAVAT ARMIPLASTIKAT ARM TÄIELIKULT. Arm pärast plastikat v?ib jääda peenem, kuid kindlasti mitte lühem.