Veel sünnimärgist 10.02.02 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tänan vastuse eest sünnimärgi eemaldamise kohta, kuid kas Te Tallinnas ei võta vastu?Äkki oskate soovitada kelle juurde siis Tallinnas võiks pöörduda.

Lugupidamisega

K.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Minu vastuvõtud ja operatsioonid toimuvad praegu ikkagi ainult Tartu Clinicas.

Olen küll arvamusel, et kõik litsenseeritud plastikakirurgid saavad sünnimärkide opereerimisega võrdselt hakkama, ka Tallinnas.