Kulmu tõstmine 29.07.13 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Mind huvitab ühe kulmu tõstmine, et silmad oleksid ühesugused. Lisatud pildilt on näha, et parem ja vasaks silm on erinevad. Vasak silmalaug on näha rohkem kui parema oma ning parem kulm on madalamal, justkui ära vajunud. Mul on samal küljel peas ka koljuluumurd (otsmiku kohal) ning koljus on suur auk. See õnnetus juhtus juba lapsepõlves.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Usun, et parema kulmu vaje on selle lapsepõlve-aegse trauma tagajärg. Tänapäevaselt on võimalik tõsta kulmu endoskoopilise operatsiooni abil. Kindlasti peab kirurg Teid vahetult nägema hindamaks operatsiooni võimalikku tulemust. Soovitaksin selles osas konsulteerida Dr. Katrin Krüünvaldiga Ars Medica kliinikust. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree