Kõrvaaugud mädanevad 23.01.13 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Mure selles, et teismelisena sai lastud sõbrannal kõrvaaugud teha. Kõrvarõngaid ei ole peaaegu 10 aastat kandnud, päris kinni ei ole augud kasvanud, aga rõngas läbi ka ei lähe. Probleem selles, et need augud lähevad aegajalt mädanema. Lähevad paiste ja punaseks ning pigistades tuleb sealt valget ollust. Eriti tihti on seda suvel. Kas saaks sellest murest lahti kui teha samasse kohta uued augud ja kanda kõrvarõngaid või on ainus lahendus need augud lasta välja lõigata? Ja kui lasta need välja lõigata, siis mis see võiks maksma minna, kui auke on kokku neli? Enne sooviks teada, kas võib abi olla esimesest variandist, et teha uuesti augud?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Kardan, et samasse kohta uute aukude tegemine probleemi ei lahenda. Kõrvalesta aukude kirjeldatud probleemi lahenduseks tehtav väljalõikamis-operatsioon kohaliku tuimestusega võib maksma minna 800 €.
lugupidamisega, Dr. Peep Pree