Põletusarmid 04.04.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere jälle doktor!

Olen see sama 27 aastane naine, kellele te vastasite 26.03 põletuarmide kohta. Käisin ära dr. Olavi Vasara juures, kuid tema vastus oli, et midagi ei saa teha minu armide korral, kuna need on liiga suurel pinnal ja nahka sinna pole kusagilt võtta. Ka ei uskunud ta , et laserlihvimine midagi muudaks. Tartu arstide juurde pole veel jõudnud minna ja kadus nagu lootus äragi. Öelge palun teie, kas mul on veel mingit võimalust või ei ole mul mõtet rohkem abi otsda. Oleksin õnnelik, kui saaksin ka armid siledamaks ja heledamaks. Ka siis tõesti ei ole sellist võimalust? Kas mujal maailmas tehakse midagi teisiti?

Tänan lugemast ja jään teie vastust väga ootama.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tänan veelkordse küsimuse eest!

Kindlasti on Dr. Vasara vastus Teie arme nähes objektiivsem ja realistlikum, kui minul siin arvuti-ekraani taga istudes. Arvan, et v?iksite siiski laser-lihvimise osas Dr. Paasikuga Tartu Ülikooli Nahakliinikust konsulteerida. Soovitaksin enne TÜ Nahakliiniku Polikliiniku telefonil Dr. Paasikuga rääkida, sest ma ei mäleta tema vastuv?tu-kohta Tallinnas.(vabandan, ma pole praegu ise Eestis)