Veninud kõrvaauk 23.11.12 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere, mul on selline probleem: kõrvaauk on veninud suuremaks u.2mm. Kas teie kliinikus saaks selle kinni õmmelda ja palju see umbes maksma läheb?
Tervitades

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Vabandan hilist vastamist. Kõrvalesta defekti plastika-operatsioonide hinnad algavad 300 €-st.Soovi korral saate broneerida konsultatsiooni/operatsiooni-aega tööpäeviti k. 9.00 - 16.00 tel-l 7348553 või 5147100. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree