Ülalaugude korrigeerimine 28.03.11 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Tahan minna plastilisele lõikusele, aga kardan, et vigastatake kogemata
silmamuna. Kas ülalaugude plastilise korrigeerimise korral on võimalik silmamuna vigastamine?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud 40 aastane naine. Kindlasti tasuks minna operatsioonile ikka plastikakirurgi juurde, siis võite küll kindel olla, et kirurg operatsiooni ajal Teie silmamuna ei vigasta. Parimat soovides, Dr. Peep Pree