Lahkliha (ilu)operatsioon 27.12.10 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 27 a sünnitanud naine, tehti lahklihalõige sünnitusel(6.a tagasi). Nüüd sooviksin lahkliha ja tupeava saada sirgemaks. On selline lotendav. Ei leidnud kliinikuid netist, kus sellist operatsiooni tehakse ja kas üldse tehakse. Äkki teate/oskate mind aidata.
Tänan Teid.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ja Head Alanud Aastat. Mina ise günekoplastilisi operatsioone paraku ei tee, küll aga mitmed günekoloogid. Tartus võiks selle probleemiga pöörduda kas Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinikusse või näiteks Elite erakliinikusse. Tallinna kohta ma ei oska täpselt vastata, kuid usun, et erakliiniku Fertilitas günekoloogid teevav selliseid günekoplastilisi operatsioone küll. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Iluravi ja plastiline kirurgia

punetav nägu

Tere!
Tehakse igasuguseid ilu parandusi, pole aga kuulnud, et saab kuidagi muuta punastamist nähtamatuks, see ka ju iluviga- või nüüd juba saab?
Ette tänades
mari

Peep Pree

Vastas dr Peep Pree

Tere Mari. Ma küll üldiselt kahtlen, kuid võiksite ehk uurida Tallinnas Vitakliinikust. Tervitustega, Dr. Peep Pree

Loe edasi

põletus haavad

Tere! Mida saaks teha kui mulle on siirdatud nahka peale põletust. Kuid see ei näe just kõige parem välja? Kas ma saaksin kuidagi seda parandada?Näiteks ilu operatsiooniga?Tänan!

Peep Pree

Vastas dr Peep Pree

Tere!

Tõesti on ilma Teid nägemata võimatu vastata, kas uus kirurgiline ravi ilusama tulemuse annab. Soovitaksin pöörduda plastikakirurgi vastuvõtule kas Tartus või Tallinnas.

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: