Näo ümberlõikus 08.11.10 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tahaks teada kõigepealt palju maksab näo täielik ümberlõikus ja kuidas on teil järjekordadega. Ise sooviks veebruarikuus tulla. Saab kevadel enam-vähem avalikult ringi käia.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Suurema-mahulised näo-kaelapingutusoperatsioonide hinnad algavad umbes 60 000 kroonist. Kõigepealt peaks ikka konsultatsioonile tulema, milleks olulist järjekorda küll ei ole. Konsultatsiooni-aega saate endiselt broneerida telefoni teel tööpäeviti kell 9.00 - 18.00 tel-l 7348553 või 5147100. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree