Otsmikul asuv rasunääre 18.05.10 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Kas tegelete selle eemaldamisega?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Tegeleme küll. Kui Teile ajaliselt see sobiks, soovitaksin lasta operatsiooni teha sügisel, et mitte tegeleda kogu ees ootav suvi värske operatsiooni-armi päikese eest kaitsmisega ( kõrge SPF-faktoriga päiksekaitsekreemi igapäevane kasutamine). Lugupidamisega, Dr. Peep Pree