Restylane 02.04.09 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere,

Proovin hetkel rasestuda ja tahaks teha Restulene täidet huultesse. Kas sellega kaasneb mingi risk (hetkel ei ole rase ja süst koos kohaline tuimestusega tehakse täpselt menstruatsiooni ajal, millal munarakk ei ole veel arenema hakanud ilsmelt?).

vabandan, et nii kummaline küsimus ja sur tänu juba ette!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Restylane süst huultesse kindlasti mingit riski rasestumisprotsessile ega tulevikus loote anrengule endast ei kujuta. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree