näo ringlõikus 07.12.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere,

Lugesin teie koduleheküljelt näo

ringlõikuse kohta. Kuna olen veel suhteliselt noor(30), siis ma arvan, et seda kõike korraga ei vaja. Põsed on ka probleemiks mitte niivõrd vanaduse kui just näo omapära tõttu(ripuvad). Palju ainult põskede korrigeerimine võiks teie kliinikus maksma minna?

Tänan!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

kajuks jääb Teie kirjast arusaamatuks, mida Te konkreetselt soovite, kas osalist näo pingutuslõikust või sobiks Teile hoopis näiteks sarnaproteeside abil saavutatav pingutus-efekt. (viimast operatsiooni Clinicas kahjuks ei tehta.)

Seega ei saa ma kahjuks Teie küsimusele ilma Teid nägemata täpset vastust anda.