"Pesulaud" 03.12.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Olen meeletult õnnetu 20 aastane tüdruk.Olen oma probleemi pärast nii palju nutnud ja isegi surra tahtnud.Olen 173cm pikk ja kaalun 58kg kuid,rind on on nii väike,et isegi 12 aastased teevad silmad ette.Mu puus ja tagumik on suur-olen nii ebapropotsionaalne.Mul on selline töö,et välimus on väga tähtis(modell ja tantsija).Palun aidake,mis võimalused on üldse rinna suurendamiseks ja kas inimene,kes teenib kuus 4-8000krooni,saab seda luksust(ennast inimesena tunda)lubada?!Palun andke mulle võimalus...

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Tänasel päeval peetakse rinnasuurendusoperatsiooni proteesidega kõige väiksema riskiga rinnasuurendusvõimaluseks. Kindlasti annab Teie poolt kirjeldatud väga väikese rinna suurendamine proteesidega ilusama, proportsionaalsema tulemuse.

Suurte väljaminekute finantserimiseks on ju võimalik laenu võtta, pea kõik Eesti pangad on loonud nn. "järelmaksu-tooted".