sooviksin teada 30.11.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Sooviksin teada kas meestele tehakse rinnalihaste plastikat? olen kuulnud, et on võimalik silikoonpadjandite abil muskleid esile tõsta. Kui suur oleks selle umbkaudne maksumus? Kas sellist operatsiooni teostatakse ka kätelihastele?(biiseps)

Marko

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Te olete tõesti õieti kuunud - on olemas operatsioonimeeod, mille korral rinnalihaste alla siirdatakse silikoonist plaadid, mis tõstavad rinnalihaseid kõrgemale, jättes sellega treenituma mulje. Selline operatsioon maksab 25 000 krooni, millele lisandub veel proteeside maksumus. Kätelihastele analoogseid operatsioone mina ei tee.