Biogeel 22.09.07 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Kas olete asetanud proteese sellistesse rindadesse , kuhu on eelnevalt süstitud "biogeeli" juhul kui on täidetud eelnevad nõudmised (uuringud ja geeli eemaldamine ultaheli all) ja millised on olnud tulemused? Kas operatsioon läheb kallimaks maksma , kui kehtiv rindade suurenduse hind? Ja kas uuringuid ja geeli eemaldust on võimalik ka Tartus teha?
Ette tänades!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Mina soovitaksin teha uuringuid ja ultraheli-kontrolli all eemaldusoperatsiooni ikka Dr. Theo Raudseppa Rinnauuringute Keskuses Tallinnas ( OÜ Mammograaf). Paraku on ka geeli ultraheli-kontrolliga aspiratsioon-eemaldus-operatsiooni järgselt rindade endoproteesimine kallim kui tavaline suurendusoperatsioon (vähemalt meie kliinikus). Senised analoogsete operatsioonide tulemused on olnud siiani õnneks head. Parimate tervitustega, Dr. Peep Pree