suured kõrvad 11.08.07 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

tere!kui ma sooviksin tulla kõrva operatsioonile(mõlemad kõrvad peast eemal....)..sisi kui palju see maksaks..ja kuidas näeb välja operatsioon(kui kaua kestab,kas peab haiglasse sisse jääma ja kui peab sisi kui kauaks...ja kaua võtab paranemine aega ja kas teil on pikad ootejärjekorrad sellele operatsioonile,ja ega te ei paku järelemaksu võimalus???
tänan!!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Et olen praegu puhkusel ja Tartustki ära, ei oska Teile hinnakirja kohta peast vastata. Järelmaksu-võimalust meie kliinikus ei ole. Kui operatsioon on tehtud kohaliku tuimestusega, saab samal päeval koju. Täpsem operatsiooni-kirjeldus ja personaalne soovitus konsultatsioonil, milleks saate broneerida aega helistades pärast 03.09. meie kliiniku info-telefonil 7348553 või 5147100. Kuuma suve jätku soovides, Dr. Peep Pree