rindade kuju 10.08.07 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Olen 20ne aastane naisterahvas. Rindade kuju on äärmiselt ebatavaline. Rinnad ei ole mitte ümarad vaid koonuse kujulised. Pigem on asi rinnanibudes kuna need on pehmed ja koonusekujulised ning jätavad üldmulje rinnast kui terava otsaga koonusest. Kui nibud on erutunud on ka rind ümar ja kaunim. Tundub, et see on minu eripära, kuid kas on mingeid võimalusi rindade ümarateks muutmiseks? Kas siis kirurgilisel või mõnel muul teel, sest vaevalt, et need ühel heal päeval ise oma kuju muudavad. Rindade suuruse üle ei kurda.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Ilma nägemata ei oska ma kahjuks täpselt vastata, kuid usun, et on olemas ka selliseid operatsiooni-meetodeid, mis muudavad Teie koonusjaid rindu ümaramaks. Täpsemaks vastuseks peaksite ikka leidma aega personaalseks konsultatsiooniks. Minu juurde saate broneerida aega pärast 03.09. tel-l 7348553 või 5147100. Tervitustega, Dr. Peep Pree