jalad 08.08.07 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
selline mure on,et jalad on pahkluu juurest paksud...jalad näevad välja nagu pakud (paistes ei ole, ongi sellised jalad...võib-olla rasv veidike) kas ilukirurgia saab siin abiks olla ja palju see sel juhul maksma läheks?

J.S

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Üldiselt meie kliiniku spetsialist Dr. Heido pahkluude piirkonnast rasvaimu-operatsiooni ei soovita. Kuid et inimesed ja konkreetsed juhtumid on alati erinevad, tasuks ehk teiste palstikakirurgidega samuti konsulteerida. Samuti võiks lümfiringe probleemide korral kasu olla lümfimassaazhist /näit. LPG-massaazh/. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree