ARMIDE EEMALDAMINE 05.01.07 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Mul oli liiklusavarii(veidi üle aasta tagasi) ja selle tagajärjel on mul jalgadel 3 umbes 15cm pikkust (umbes 1cm laiunsed) armi.Hetkel on jalgade sees veel metallid,mille kavatsen kevadel eemaldada lasta.Need armid on lillad ja üks neist eriti silmatorkav ja asub pikkupidi üle sääre.Millised võimalused on armide vähendamisel või eemaldamisel ilma plastilise kirurgiata?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Usun, et kui Teile tehtakse järgmist operatsiooni traumatoloogi poolt, on tal vajadusel/võimalusel võimalik arme ka kirurgiliselt korrigeerida. Mitte-kirurgilistest meetoditest soovitan armi-salve, -plaastreid. Armide täielik eemaldamine ei ole tõenäoliselt võimalik. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree