huuled 11.11.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Sooviksin muuta oma huuli täidlasemaks, olen ajakirjandusest lugenud, et on võimalik saavutada ka püsiv tulemus, kasutadaes preparaati artecoll. Kuidas te seda kommenteerite?

Tänan!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Ajakirjandus ei valeta!

Tõesti sisaldab preparaat Artecoll süstimiskohalt mitteimenduvaid osakesi ja seega jäävat efekti. Kuna Te küsite minu arvamust, siis: soovitaksin huulte täidlasemaks modelleerimisel kasutada imenduvaid (kaduvaid) preparaate, sest mis juhtub siis kui muutub mood ja "ilusad on hoopis kriipspeened huuled. Samuti tasuks mõelda tulevikule - "olete näit. 70.astane - nahk kortsus aga huuled ikka tütarlapselikult pruntis."