tatoveeringu eemaldamine laseriga 20.01.06 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Kus saab eemaldada 2,5*5 cm tatoveeringut laseri abil ja kui palju see maksma läheb?Ette tänades,Liis.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Liis ! Minu teada on tätoveeringute eemaldamiseks sobiv laser näiteks Tallinnas Vitakliinikus (vt. www.vita.ee) Lugupidamisega, Dr. Peep Pree