iluoperatsiooni eest tasumine 19.11.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

kas on mingi võimalus olemas maksta rinnalõikuse eest osamaksetena,kui inimesel puudub võimalus võtta selle jaoks pangast laenu?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Clinicas küll kahjkuks mitte, teiste kliinikute osas ei oska ma Teile vastata! Lugupidamisega, Dr. Peep Pree