väiksed rinnad 26.08.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere
On selline mure, et mul on väga väikesed rinnad (70A). Ma olen 20 aastane ja mul on tunne et nad üldse ei kasva. Mis põhjuseks võib olla? Operatsiooni teha, pole selleks raha. Tahaks väga kuidagi suurendada neid. Kas see on võimalik? Võib olla on olemas mingid kreemid, või veel midagi? Palun aidake... Ette tänades....

Sandra

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Sandra! Mina küll effektiivseid mittekirurgilisi meetodeid rindade suurendamiseks soovitada ei oska, kui siis ehk üldine kehakaalu tõus. Ajakirjanduses reklaamitud kreemide osas minul tõestavat ega ümberlükkavat infot ei ole. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree