lohkus põsed 09.03.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 38 a. sale naine ja probleemiks on üsnagi lohkus põsed, mis annab mulle kurnatud välimuse. Kosumine ka ei aita, sest paraku koguneb rasv ikka valedesse kohtadesse:(
Millised võimalused on selle iluvea parandamiseks? Olen lugenud, et oma rasva süstimine on parim lahendus, kas on nii? Kuna mul on üsna õhuke nahk, kas siis ei või juhtuda, et süstitud rasv (või mõni muu aine) jääb naha alt ebaühtlasena näha? Mis on sobivate protseduuride ligikaudne hind ja kui kaua kestab efekt?
Ette tänades! Birgit

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Birgit ! Tõenäoliselt on oma rasva süstimine parim võimalik probleemi kirurgiline lahendus. Kuna mina rasvasüste ei tee, ei oska ka vastata Teie küsimustele võimalike halbade tulemuste ega maksumuse osas. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree