rasva imu 25.12.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Mees, 36.a., 175/ca170kg. No lihtsalt on raske olla, käimisest ei räägigi. Abi tahaks-ja-vajaks. Kui saaks elementarselt aimu, mis lähes mulle maksma kõhu ja tuharate jne. rasva eemaldamine ja mitu päeva ma pärast oppi nö rajalt maas olen e. tööd teha ei saa?
Tänan!

Ralf

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere lugupeetud Ralf. Selle kirjelduse ja nende mõõtude põhjal pean küll vastama, et meie kliiniku ja minu oskustest jääb küll väheks Teie probleemi lahendamiseks. Soovitaksin kõigepealt pöörduda endokrinoloogi poole ainevahetuse seisukorra diagnoosimiseks. Kui seal juba käidud ja abi pole, tasuks mõelda kehakaalu üldise langetamise võimalusele n.ö. ballooni paigutamise võimalusele makku, et "täiskõhutunne" saabuks rutem ja Te ei sööks nii palju. Selliste operatsioonidega tegeldakse minu andmetel Tallinnas Mustamäe haiglas (PERH) ja ka vist Pelgulinna Haiglas.
Kindlasti ei ole liposuktsioon, mille abil kaotaksite ehk 5-7-10 (max) kg operatsioon Teile, vähemalt mitte praeguses seisus.
Parimate tyervitustega, Dr. Peep Pree